Hurtownia Farb i Lakierów PROMESA funkcjonuje na rynku ¶więtokrzyskim od 1994 roku, jako firma prywatna, zatrudniaj±ca 5 osób. W roku 2003 firma przekształciła się w spółkę z o.o.

Obecnie w naszej Hurtowni oraz pięciu sklepach firmowych zatrudniamy 92 osoby, fachowo przygotowan± kadrę sprzedawców i przedstawicieli handlowych, którzy swoj± wiedz± z dziedziny chemii budowlanej służ± doradztwem w doborze niezbędnych artykułów i rozwi±zań oraz profesjonaln± obsług±.

Gwarantujemy szeroki asortyment towarowy, stały dostęp do nowo¶ci na rynku chemii budowlanej, korzystne ceny, specjalne promocje oraz szybki czas realizacji zamówień, dzięki posiadaniu własnego transportu.

Skupiamy się na współpracy z producentami, odbiorcami hurtowymi i obsłudze punktów detalicznych oraz w kompleksowym zaopatrzeniu inwestycji budowlanych.

Projekt: Poprawa poziomu technologicznego produkcji P.H.U. "PROMESA" Sp. z o.o. Kielce - Zakład Stolarki Okiennej i Mebli Biurowych Woszczowa jest współfinansowany przez Unię Europejsk± w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa ¦więtokrzyskiego na lata 2007-2013 w budżetu państwa.
Made 2009 by Maximum Multimedia